O nás

Inovatívna futbalová agentúra v celosvetovom meradle

O nás

Sme inovatívna, moderná futbalová agentúra poskytujúca komplexné futbalové služby v oblasti rozvoja mladého profesionála. Hlavnou ideológiou našej agentúry je nábor najtalentovanejších, progresívnych hráčov, „amatérov“ – neopracovaných diamantov vo veku 15-21 rokov z celého Poľska a Európy.

Nie sme typická futbalová agentúra, manažéri – žoldnieri zameraní len na finančné záležitosti. Sme futbalová agentúra podľa názvu, v skutočnosti je WS Progres moderný futbalový projekt, ktorého cieľom je šírenie inovatívnej futbalovej myšlienky v Poľsku. Aby sme naplnili vysoké očakávania, nedávno sme vytvorili špeciálnu ponuku pre už formovaných futbalistov vo veku 21-28 rokov.

Do budúcnosti máme obrovské plány, ktoré, žiaľ, definitívne zastavil koronavírus, máme v úmysle vytvoriť si vlastný klub a futbalovú akadémiu. Dynamicky rozvíjame náš YT kanál, na ktorom zverejňujeme veľa zaujímavých, podstatných tém týkajúcich sa rozvoja mladého futbalistu. Chceme vybudovať aj náš profesionálny športový areál s kanceláriou.

Plánujeme mnoho inovatívnych projektov v celosvetovom meradle.

PRIDAJ SA K NÁM A SPLNI SI SNY!

Naša futbalová agentúra je jedinou agentúrou tohto typu v Poľsku podľa vzoru projektu Nike Football. Našich hráčov komplexne pripravujeme v každom ohľade: futbalovom, fyzickom, mentálnom, výchovnom i životnom. Spolupracujeme s najlepšími špecialistami v Poľsku, vrátane majstra Európy v kulturistike a majstra sveta v karate, ktorí sa efektívne postarajú o váš fyzický rozvoj.

Za futbalový tréning sú zodpovední skúsení tréneri zo skupiny PSS, o duševný rozvoj sa postarajú kvalifikovaní športoví psychológovia. Každý náš hráč dostane komplexný balík služieb a tovaru: individuálne poistenie, diétu, zostavu cvičení, výstroj, profesionálnu agentúrnu futbalovú uniformu od Nike, videoreportáže zo zápasov a mnoho ďalšieho.

Žiadna futbalová agentúra vám neponúkne taký komplexný balík profesionálneho futbalistu za takú relatívne nízku cenu! Spolupracujeme s mnohými profesionálnymi a „amatérskymi“ klubmi po celom Poľsku, okrem toho vlastníme aj IT spoločnosť, ktorá sa efektívne postará o vašu propagáciu na internete.

Spolupracujeme aj s advokátskou kanceláriou SEQUEL, ktorá sa zaoberá právnymi úpravami futbalových zmlúv a prestupových zmlúv. Okrem toho sme vlastníkmi esports organizácie, spájame skutočný a virtuálny futbal prostredníctvom série hier FIFA! Srdečne Vás pozývame kontaktovať našu priateľskú, profesionálnu futbalovú agentúru!

Call Now Button